YAYIN VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemiz İle İlgili Genel Bilgi

webgelisimakademisi.com sitesi bilgi yoğunluklu bir sitedir. Sitemizde çeşitli kodlama dilleri ile ilgili derslere ve örneklere yer verilmiştir. Sitemizde ziyaretçiler; aşağıdaki kuralları okumuş ve kabûl etmiş sayılırlar. Sitedeki tüm içerikler tarafımıza aittir.


Ziyaretçi Bilgileri

Sitemizin istatistiklerinin tutulması maksadıyla Google’ın bir ürünü "Analytics" sistemini kullayınmaktayız. Bu sistem zararlı bir sistem değildir. Yalnızca ziyaretçi istatistiklerimizin tutulması maksadı ile, hangi ziyaretçinin hangi IP adresiyle geldiğini, hangi şehirden sitemize geldiği vb. gibi bilgileri tuttuğunu bilmek istiyoruz. Bu bilgilerin herhangi bir yerde kullayınılmayacağını bildirmekteyiz.


Telif Hakkı Bildirimi

Bu web sitesi üzerinde yayın hâlindeki tüm yazılı ve görsel içerikler milletler arası geçerliliğini sağlamış DMCA lisansı ile korunmaktadır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde web gelişim akademisi’ne aittir. Web sitedeki içerikler ticarî maksatla kullayınılamaz ve kopya hâline getirilemez. İçerikler eser sahibinin izni ve yazılı onayı olmadan kullayınılamaz, çoğaltılamaz, kopyalayınamaz, paylayışılamaz, dağıtılamaz. Aksi takdirde buna uymayacak kişiler için yasal hakkı korunur.


Yayın ve Gizlilik Politikasında Yapılacak Değişiklikler

webgelisimakademisi.com, işbu Yayın ve Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zamân web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. webgelisimakademisi.com değişiklik yaptığı Yayın ve Gizlilik Politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır. Yayın ve Gizlilik Politikamız hakkında başka sorunuz olursa bize “İletişim” sayfamızdan dilediğiniz zamân danışabilirsiniz.